Логин:
Пароль:
 
 
 
Збірка "Пам'ять"
Анна Незборецкая
 


"Пам'ять"
~
15 віршів, які я сподіваюсь, наштовхнуть тебе до глибини, де ти ще не був..
~
На цю збірку мене надихнула музика. Прості звуки піано, які я ще любила з дитинства. Часто проводячи час у бабусі я відчувала якусь особливу атмосферу саме там, бо у неї погано ловив Інтерет, але був прекрасний садок з виглядом на різні домівки.. Прийшовши в один із осінніх днів до неї я отримала подарунок в червоній коробці - троянду в склі синього кольору. Вона мала ключ і як тільки ти крутив його, то троянда видавала звуки піано. Тоді, як не дивно, я вперше почула цей звук і полюбила..
~
Кожен день - це уже пам'ять. Це як потяг який проходить свої колії. І, навіть, якщо день здається схожим на попередній, то він все одно не такий..
~
Я обрала соняшники для обкладинки, бо це для мене особливий знак. В Україні - 26 серпня ми вшановуємо пам' ять загиблих на Майдані 2014-го.. Це для мене вічна згадка і міраж який уже не можна тронути руками, а тільки відчути.. Коли ти принесеш соняшник до вівтаря як пам' ять про "Небесну сотню"..
~
За цей час минуло дуже багато, правда. Я не можу сказати, що надихнуло щось одне. Певні люди, погляди, звуки, дороги - це вже пам' ять. Кожен вірш - це постать моїх днів.. Сліз і печаллю.. А може радості та закоханості?.. Ти відчуєш це сам..
~
2014. Сніг. Вогонь. Прапор. Гімн. Сльози. Душа. Герої. Небо. (Україна ;зима ;Майдан Незалежності ;"Революція гідності")
~
Подих. Дотик. Погляд. Тиша. Темрява. Місяць. Сон. Голоси. Обличчя. Обман. Тиснява. Слова. Біль. Розпач. Дно. Закоханість. Допомога. Звільнення. Сенцов. Президент. Україна. Віртуальність. Усмішка. Зрада. Вірш. Драма. Порив. Свобода. Любов. Ейфорія. Гордість. Політика. Школа. Дім. Мама. Тато. Брат. Кіт. Дзвінок. Переписка. Слово. Близькість. Пам'ять..

© Copyright: Анна Незборецкая
Перейти на страницу автора

Версия для печати
 
Жанр произведения: История
Количество отзывов: 0
Количество просмотров: 54
Дата публикации: 21.09.19 в 22:27
 
 
Рецензии
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.Нет ни одного комментария для этого произведения.
 
   
   
© 2009-2018 Stihiya.org. Все права защищены.
Гражданско-поэтический портал.
Rambler's Top100